Meitenes uz slēpēm

Nesen lielākajā vietnē pasaulē par fresstyle slēpošanu – newschoolers.com, varēja lasīt rakstu par nesen radušos projektu, apvienību, pat nezinu kā lai to nodefinē, jo kā minēts rakstā, mērķis ar to nav ne taisīt naudu, pārvērst par kaut ko nopietnu. Pieņemsim domubiedru grupa, kur savākušās meitenes, kas nodarbojas ar freestyle slēpošanu. “Girls on skis” ir tā nosaukums un viens no galvenajiem mērķiem ir veidot pēc iespējas vairāk video editus.

Vēljoprojām, arī ārzemēs, uz sacensībām bieži ir grūti savākt pietiekami daudz skaitu daiļā dzimuma pārstāves, lai nodalītu atsevišķā grupā. Pie mums ar freestyle slēpēm brauc aptuveni, varbūt, 3 meitenes, tā kā varat salīdzināt, bet ne par to. Gribēju pateikt, ka šis sporta veids ir tik pat pieejams un izpildāms kā riteņbraukšana, tā kā meitenēm nebūtu jābaidās. Var sadraudzēties jau ar esošajām slēpotājām un droši prasīt pēc padoma. Otrkārt šāds projekts pierāda, ka panākumus un attīstību, kā arī labi pavadītu laiku var iegūt tikai apvienojot spēkus ar citiem. Nobeigumā gribēju pateikt, ka arī džekiem vajadzētu iespringt, jo video editos daži triki ir, es pat teiktu, pārāki par dažu labu vīriešu spējām. Ievērtējiet projektu – GIRLSONSKIS.COM, vairāk ‘čupojamies’ ar domubiedriem un pamācam meitenes!

Šī lapa vairs nav pieejama.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Šī lapa vairs nav pieejama.

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Meitenes uz slēpēm

  1. EL saka:

    Jā meitenem vajag sanemties, un nemizts…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s