Polijas spēks

Man Poļu freestyle slēpošanas scēna ir fascinējusi vienmēr – labā nozīmē, pirmā nopietnā filma ar viņu braucējiem iznāca jau pirms vairākiem gadiem, sāka viņi tad, kad Polijā par iekārtotu kalnu ar pacelājiem un snovparkiem nebija ne runas. Viņi ir sevi pierādījuši pietiekami, taču nesen parādījušies divi treileri no gaidāmajiem video, kas tieši prezentē Polijas slēpotājus un pašu scēnu. Pirmais nāk no Lukas Gabriel productions ar nosaukumu “PEOPLE OF THE WHITE HOUSE”. Tajā būs redzams gan freeride, gan arī parka sadaļas. Gaidāma 2010.gada oktobrī/septembrī kā vēstī Szczepan Karpiel, kas arī pats būs redzams šajā filmā.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Otrais un laikam jau trakākais gabalas no šiem diviem ir “FOLKLORA”, ko piedāvā Modest South. Galvenajā sižetā ir filmas veidotājs un divi poļu braucēji Bartek Sibiga un Piotr Wojarski, taču būs redzami arī pārējie un vieni labākajiem poļu braucējiem vispār. Kadri no lieliem kikeriem, helihopteriem, ielas sesijām un daudz ko citu. Tiešām gaidāms gabals.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s