Treileri nāk! Part 1

Ja apskatās uz industriju kopumā, tad šovasar ar vērienu visos video un sociālajos tīklos birst video treileri no pazīstamākām un mazpazīstamākām kompānijām, video veidotājiem, apvienībām utt. Dažreiz pat ir grūti aptvert cik daudz visapkārt ir jaunumu.

Tātad šajā rakstā, jeb rakstu sērijas pirmajā daļā tiks apkopoti jaunie treileri, kas gaidāmi uz ziemas priekšvēstnesi rudeni.

Sāksim ar “Chaoz productions” piedāvāto “ALL IN”. Šogad šī kompānija brauc pa nopietno – īrēti helihopteri, RED kameras – viss augstākajā līmenī. Tiem kam patīk skandināvu stils, popsīgi/elektroniski bīti.

Šī lapa vairs nav pieejama.

“Toy Soldier Productions”, kas nav tik pazīstama slēpošanas filmu industrijā piedāvā filmu, kurā apvienoti slēpošana un snovbords, kas padara to vēl jo vairak interesantu, izskatās kreatīva un krāsaina filma ar diezgan daudziem mazpazīstamiem taču labiem braucējiem. Filmas nosaukums “Come find us”.

Šī lapa vairs nav pieejama.

“Voleurz”, kas pārsteidza mūs jau pagājušo gadu ar “Outdoor graduation“, šogad nedomā nolaist latiņu un piebeigs mūs ar tik pat jautru gabalu – “Look at the bright side” – ski, snow un skeits, apvienoti vienā. Visam pa virsu, jau novembrī pats varēsi doties uz viņu mājaslapu un nolādēt filmu pilnīgi par velti.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Kā pēdējo šī raksta pirmajā daļā pieminēšu leģendāro “Poor Boys productions” kompāniju, kas šogad nāk klajā ar “Revolver”. Paši trakākie braucēji, jaunas un vecas zvaigznes, kas apvienojušies zem vienas idejas. Lieliski uzfilmēts, traki triki, trakas lokācijas, noteikti jāredz.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Gaidiet nākamo raksta daļu un rudeni, kad visus šos labumus varēsiet vērot internetā vai citur, un tad jau arī tuvāk būs ziema.

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s