Treileri nāk! Part 2

Kopš pirmā raksta par gaidāmajām slēpošanas filmām nav pagājis ilgs laiks, taču internetā ir burtiski sabirusi kārtējā kaudzīte ar jaunajiem treileriem no visdāžādākajiem šīs scēnas entuizastiem. Ja iepriekš varētu likties, ka nekas vairs nevarēs pārsteigt, tad tagad viss atkal ir sagriezies kājām gaisā un domāju, ka katram, kurš mēģinās nodefinēt labāko šī gada slēpošanas filmu, būs grūts uzdevums.

Praktiski tikko, pirms šī raksta tapšanas, @newschoolers parādijās jaunais “Stept productions” treileris, kas ticis nodēvēts par “network”. Tajā var redzēt arī snovbordu, kas parāda šo abu sportu saikni un padara filmu krāsainu. Šeit būs, manuprāt, labākais ielu materiāls no visām filmām, un savas acis varēs priecēt skatītāji, kam patīk triki ar attieksmi un stilu. Šī filma būs labo atsauksmju top 3 noteikti.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Kā nākošo varētu pieminēt arī nesen iznākušo treileri ar nosaukumu “Chase the feeling” ko prezentē “Nsf productions”. Arī maza slēpošanas filmu kompānija, kas pēdējos gadus bruģē savu ceļu uz industriju. Braucēju listē ir daudz jauno talantu un jau zināmu braucēju- B-paul, B-Dog,Hugo Pelletier,Laurent-Olivier Martin, Martin Boulais, JF Houle,Alexis Godbout,Henrik Harlaut u.c.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Apvienība “4bi9 media” šogad laidīs klajā “Gunnie season”, kas pēc visa spriežot parāda šos zēnus no ļoti pozitīvas gaisotnes, taču tas liek “4bi9” kultam zaudēt asumu, ko kā pierasts filmas beigās izvilks Tom Wallisch, Harlaut vai arī kāds cits no lielajām zvaigznēm.

Šī lapa vairs nav pieejama.

“Field Productions” ar “Side by side” prezentē skandināviju un labākos spotus, gan ielu, gan kalnu tieši no Norvēģijas. Red kameras, augsta video kvalitēte, elitāra braucēju liste – un paši veidotāji šo garadarbu atzinuši par labāko no viņu 7 filmām līdz šim.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Neofficiālais līderis industrijā “Level 1 productions” ar savu kārtējo grāvēju “Eye trip”, pēc trailera noskatīšānās tiešām var apbrīnot lokācijas, filmēšanas leņķus un to kādu atdevi “lielie” braucēji ieliek tieši “Level 1” filmās. Rokraksts tas pats, taču viņu filmās tiešām nav nācies vilties.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Tas šajai rezei viss, taču gaidiet vēl daudz jaunu video rullīšu! Stay tuned

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s