Treileri nāk! Part 3

Trešā un noslēdzošā daļa par jaunākajiem treileriem slēpošanas industrijā ir pie jums. Šis ir laiks, kad mums vēl atliek nogaidīt līdz redzēsim pilnās filmu versijas, kamēr Amerikā norisinās slēpošanas filmu festivāls “IF3“, kur tiek sadalītas balvas labākajām slēpošanas filmām amatieru un profesionāļu kategorijās. Un tas nozīmē, ka amerikāņiem būs iespēja iegādāties visas filmas lokālajos veikalos un pasūtīt tās par lētām cenām. Mums vēl jānogaida, tikmēr vēl pēdējie treileri.

ESK media piedāvā stāstu par Kvebekas pilsētu “Standacone”. Patiess stāsts par ‘east coast’ ar vietējiem slēpotājiem vai arī tiem, kas no turienes cēlušies. Filmēts arī citur ‘east coast’ reģionā. Ļoti labs ielu materiāls, kur parādās arī jauni braucēji, kas kopā ar jau profesionāļiem liesliski izliek sevi visu šajā filmā.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Stan Evans piedāvā kaut ko tieši meitenēm – “Say my name” – filmu par pro braucēju Grete Eliassen, kas apceļo pasauli ar mērķi popularizēt un iedvesmot sievietes šajā sporta veidā. 30 minūšu garajā filmā varēsiet redzēt labākās sieviešu braucējas industrijā, kas parāda ko var ne tikai kalnos, bet arī parkos un ielās.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Inspired Media Concepts piedāvā dokumentālo filmu par pēdējās desmitgades spilgtāko un apbalvotāko braucēju Tanner Hall. Kritumi un kāpumi, neveiksmes un 7 zelta medaļas ‘x-games’. Patiess stāsts aiz pompozitātes, klišejām un industrijas spiediena. Filma ārpus konkurences, katra pusaudža slēpošanas sapnis.

Šī lapa vairs nav pieejama.

TFJ productions, kas pārstāv Skandināvijas piedāvā “A slighty smaller production”. Kā paši apgalvo  šajā gabalā ielikuši sirdi un dvēseli un jau tagad ir aizņemti ar jauniem projektiem. Daudz neredzēti braucēji vislabākajās freestyle slēpošanas tradīcijās.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Piektā filma no Seconhands productions. “Best friends”  arī attēlo Skandināvijas FS scēnu. Daudz jaunu un talantīgu, augšupejošu braucēju. Arī video kvalitāte ar katru filma uzlabojas.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s