RIDERS MEETING noslēdzies! +foto

Vakar par spīti lietum un ne tik labajam laikam uz pasākumu “Monsterparkā” ieradās ap 12 slēpotaju, kā arī viņu draugu, lai kopīgi apspriestu sezonas plānus, paslaidotu un pašā vakarā paballētos Monsterparka bārā.

Tika prezentēts sezonas kalendārs, noskaidrotas inventāra iegādes iespējas, un mudināts aktīvi piedalīties visiem slēpotājiem visos ar freestyle slēpošanu saistītos pasākumos. Tātad atzīmēšu galvenos punktus.

Sacensībās braucēji tiks dalīti divās grupās, plus meitenes, lai jaunajiem braucējiem nebūtu jācīnās ar jau pieredzējušiem. Gaidāmas ir daudz vairāk fotosesijas un video sesijas. Tiks izstrādāta koncepcija kopīgai mājaslapai, kas aptvers visu Balstijas FS slēošanas scēnu.

Paldies visiem, kas ieradās. Paldies “MONSTERPARKAM“, Eināram Lansmanim, Kārlim Lūsim, SNIEGS.LV par balvām, Jurim Zariņam par bildēm. Drīzumā vajadzētu būt arī kādam video. Noteikti gaidam nākamo braucēju satikšanos! BILDES ŠEIT

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Lv foto & video, sesiju atskati ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to RIDERS MEETING noslēdzies! +foto

  1. Edis saka:

    jep, jep, jep! un vel kas ja, tas nav vienigais sada veida pasākumu, protams nerunajot par sezonas lielo noslegumu, bet ko par to, sezona tik saksies vel! turiet iras ausis, jo driz vien jaunumi par nakamo pasakumu uzplauks!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s