Snovbordisti un FS slēpotāji sacentīsies Žagarkalnā!

Jau rīt,15. un 16.janvārī, Žagarkalnā, Sony Ericsson snovparkā norisināsies Latvijas kausa pirmais posms frīstaila slēpošanā un snovbordā, Slopestyle un Big air disciplīnās. Skatītāji laipni aicināti, jo varēs ne tikai vērot aizraujošās sacensības ar neiedomājamiem trikiem, bet arī paši paslēpot vai pat izmēģināt kādus trikus ar sniega dēli vai slēpēm.

Pateicoties Sony Ericsson, kas ir Žagarkalna snovparka ģenerālsponsors, Latvijas slēpošanas savienībai (LSS) ir iespējas Žagarkalnā noorganizēt vienas no svarīgākājām sacensībām snoveriem un frīskieriem Slopestyle un Big Air disciplīnās Latvijā. Šajā sezonā vairs nenotiks Latvijas čempionāts, bet ir ieviests jauninājums – Latvijas kauss, kas norisināsies divos posmos (otrais posms 26. un 27.februārī arī turpat Žagarkalnā). Līdz ar to Latvijas kausa ieguvēju, kas katrā grupā tiks noteikts pēc abos posmos visvairāk iegūtajiem punktiem, šosezon var uzskatīt par Latvijas čempionu.

Tusiņš Žagarkalnā solās būt foršs, jo par to parūpēsies „Red Bull”, kas atskaņos mūziku, kā arī sacensību dalībniekiem dalīs neiztrūkstošos enerģijas dzērienus. Par balvām ir gadās sacensību atbalstītāji – „Gandrs” (atbalsts Big Air) un „Burusports” (atbalsta sloupstailu). Par snovparka sagatavošanu un atjaunošanu gādā „Baltic Snowpark agency”, līdz ar to ir garantēti labi sacensību apstākļi, stāsta atbildīgais LSS par snovbordu un frīstaila slēpošanu Einārs Lansmanis, kurš aktīvi piedalās sacensību organizēšanā. Viņš arī piebilst, ka skatītāji varēs ne tikai paši paslēpot, bet drosmīgākie varēs izmēģināt arī trikus, saistībā ar kuru izpildi  konsultācijas sniegs labākie sacensību dalībnieki.

Sestdien pēc slopestyle pasākuma neviens nedrīkst izklīst, jo fonoklubs sadarbībā ar ‘uniq’ cepuru kompāniju ir sagādājis afterpārtiju tieši braucējiem un viņu atbalstītajiem, programma TE.

Gaidīsim visus braucējus,fanus un draugus Žagarkalnā!

 

 

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s