Modest South atskats uz Polish Open 2011

28. un 29.janvārī Zakopane,Poland norisinājās vienas no eiropas lielākajām big air, kā arī rail jam sacensībām. Daudz aprunātās sacensības nu ir aizritējušas un nu ir laiks paskatīties uz tām ar latviešu acīm.

Pirmajā vietā Marcus Eder (SW Bio 1080 Nose Mute, Cork 9 Tail, SW 14 Mute, STYL – Flat 5 Bow & Arrow), otrajā Cyril Hunziker (SW 1080 Nose Mute, SW 9 Nose Mute, SW 1080 Nose Mute – Upadek, STYL – SW Flat 5 Japical), bet trešajā Szczepan Karpiel (SW 1080 Mute Grab, SW Cork 10 Mute Grab, SW Underflip 7 Japan, STYL – SW Rodeo 5 Japan)

Kā redzams triki it nemaz nav tik neaizsniedzami, ne latviešu, ne igauņu braucējiem, šogad nebija redzami , ne normāli double cork, ne citi lielie industrijas triki. Arī uz slaidiem, triki bija diezgan parasti, izpildāmi arī latviešiem, un bez laba stila.

Ļoti žēl, ka atšķirībā no igauņiem (Kelly Sildaru,Kristian Eding) mūsu labākie sportisti pēdējā brīdi atcēla ceļojumu uz PFO 2011, manuprāt pirmajā desmitniekā kāds būtu noteikti.

Nobeigumā varu pateikt, ka šajā gadā līmenis uz big air, ir nedaudz zemāks, nekā pagājušogad, kas nozīmē, ka arī mums,latviešiem, tur beidzot ir jābūt. Ieteiktu arī padomāt par jaunu slaidu līniju, jo downrail, pēc tam parastais flat – downrail tur ir redzams, kopš atceros tādu PFO. Baudiet detalizētu video no Modest South crew. Visi rezultāti un officiālie info ŠEIT.

 

 

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s