Rezultāti,bildes un video no Lemberga Hūtes

19.februārī aizsākās traka ekstrēmā nogale Ventspilī. Tika izcīnītas naudas balvas snovborda un freestyle slēpošanas disciplīnās, un uzvarētāji varēja priecāties par lielajām naudas balvām no paša Lemberga kunga.

Šogad bija lieliska gan slaidu līnija, gan kikeru līnija, kas ļāva labi izmantot ātrumu, lidojumu un pārdomātus braucienus, kas arī parādīja, ka pirmās vietas pienākas jau pieredzes bagātajiem braucējiem. Bija ieradušies arī citi dalībnieki, gan no Valmieras, gan no tālākiem apgabaliem, par ko liels prieks organizatoriem.

Ja sacensībās viss vēl bija mierīgi un stabili, tad uz best trick izcīņu ar 100ls balvu fondu freeski, braucēji aizdegās un spridzināja vienu triku pēc otra. 720 disaster uz slīpā kinka, lip 450 uz downreila, back flip no kāpnēm, kikflip pāri slīpajam no kinka, pat flatspin disaster uz kinka, nosēdināts ar vienu slēpi, un citi traki triki. Tiešām bija ko redzēt arī skatītājiem un visiem citiem interesentiem. Bildes ir šeit – http://www.infoski.lv. Tālāk rezultāti no sacensībām.

Un nobeigumā video no freeskiingLV pārstāvjiem

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Lv foto & video, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s