Trīskāršie Korki un industrijas jaunumi

Tikk tikko slēpošanas industrija tika satriegta ar vienu no trakākajām nogalēm, kāda ir bijusi tās vēsturē. Whistler BC norisinājās Big air tūres sacensības, kurās pirmo trijnieku aizpildīja Bobby Brown, Henrik Harlaut un Vincent Gagnier. Apkārt esošie 10 tūkstoši skatītāju saprata, ka dubultie korki tagad būs sacensību ikdiena. AFP reitingi šeit afpworldtour.com

 Attēlā Tom Wallisch, kas gan finišēja tikai 13 vietā.

Nesen norisinājās arī slopestyle sacensības AFP tūres ietvaros, šeit video ar rezultātiem un nelielu atskatu uz sacensībām.

Mazliet tuvāk mūsu platuma grādiem, ARE, Zviedrijā norisinājās JOI sacensības. Šeit tika ierakstīta vēsture. Russ Henshaw, Elias Ambuhl, un Alex Schlopy, visi iegrieza triple cork, Alex gan nenosēdināja, taču pierādīja, ka būtu iespējams triple 1980. Elias gan paveicās un viņš nosēdināja vistīrāko triple fināla braucienu laikā un ierindojās pirmajā vietā. Otrais Ole Christian Mustad un trešais Andreas Hatveit. Vispār likās ka tā ir slēpotaju ikdiena, un nekas īpašs nav noticis, taču latiņa ir pacelta! Video no fināliem @ ARE.

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi ar birkām , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s