Globāls atskats uz aizvadīto sezonu

www.skinet.com ir apkopojuši 2010/2011.sezonas 12 viņuprāt spilgtākos notikumus freeskiing scēnā TE. Savukārt freeskier.com ir apkopjuši bildes un video no bigair, slopestyle un pipe sacensībām visas sezonas garumā TE.

Tagad FreeskiingLV uzskaitīs lietas, kas šajā sezonā ir norisinājušās un ir iespiedušas nospiedumus lokālajā scēnā pagājušosezon.

Daudz kvalitatīvu un interesantu editu, gan no sacensībam, gan no komandu sesijām. Tos var apskatīt video sadaļā. “Videobash” konkurss lika daudzām latviešu un Igauņu slēpotāju apvienībām safilmēt trīs video katrai komandai, kas deva labu kaudzīti ar skatāmiem video.

Šoziem izveidojās lieliska sadarbība un saikne starp Igauņu un Latviešu braucējiem, tika izveidots Jibbers.org, vieta, kur pulcēties Baltijas freeskiing cienītājiem. Igauņi arī apmeklēja un sastādīja ievērojamu konkurenci un kompāniju latviešu sacensībās, kas cēla kopējo līmeni.

Kristian Eding un vēl pāris Igauņi beidzot nolika pēdu vienās no eiropas prestižakajām sacensībām ‘Polish Open’. Zīmīgi, ka tajās tika mēģināts pirmais double cork no Baltijas braucēja. Otrs double, nenosēdināts tika mēģināts no Ott Karson puses. Tad varam cerēt, ka ja būs pienācīgs kikeris arī Latvieši un Igauņi mētās double korkus.

Beidzot, pēc daudziem mēģinājumiem Latvijā, Lietuva pasteidzās abām Baltijas valstīm priekšā un nu jau ir pabeigusi pirmo iekšējo snovparku Baltijā. Tas atrodas apmēram 400km no Rīgas. Tas ļaus Baltijas braucējiem attīstīt prasmes arī vasarā un visos citos laikos, kad kalni būs slēgti. Un varbūt beidzot no Lietuvas parādīsies kāds labs slēpotājs.

Kopumā sezona vērtējama ar lielu plus zīmi, jo pie apvāršņa parādijās daudz jauni braucēji, tikai papildināti labu videokameru krājumi un nākamajā sezonā Latvija varētu beidzot pa īstam izjust un redzēt kas ir freeskiing un ko var latvieši.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, bloginfo ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s