Jauno filmu treileri 2011

Ir vasaras vidus un pats karstākais laiks arī priekš freeskiing, jo visi grandi ir piecēlušies no ilgas sēdēšanas pie monitoriem un laiž klajā savu lolojumu treilerus. Sākšu ar FreeskiingLV prāt labākajiem dilstošā secībā.

Poorboys productions – “Grand Bizzare”. Kādēļ ne Level 1? Tādēļ ka Poorboyz zēni ir izspieduši citronu sausu. Triple Cork vēstnesis Bobby Brown, labākais jautrītis no Traveling Circus Lj Strenio, Simon Dumont ar savu sagriezto rampu un pieredzējušo rideru liste uz pūdera. Nevar nepieminēt, ka ir trīs braucēji no Stept productions ierakumiem, kas ir veidojuši filmas, kas bez red kamerām tur līdzi grandiem tīri skillu ziņā. Skandināvu karstākais punkts Oscari Raitanen arī ir ielicis savu artavu. Domājams, ka ar šādu intro pietiek, lai visu saliktu pa plauktiņiem.

Level 1 ar “After Dark”. Treileris rada ideālu noskaņu, un kaut ko nebijušu tieši freeskiing scēnai, taču pēc tumšā efekta pazušanas pazūd arī noskaņa, cerams ka to glābs Maskavas ceļojums, kas varētu parādīties, kā labākā un svaigākā ielu sadaļa 2011.gadā. Trijotnei Wallisch,Hornbeck,Dadali pietrūkst vēl kāds tik pat traks vai arī svaigs braucējs. Bet tik un tā Level 1 un PoorBoyz saglabā savu statusu, kā filmu scēnas grandi.

Ir laiks kļūt pieaugušiem draugi, arī pūderis un lielo kalnu darbības ir acīm tīkamas. Nemaz nebiju domājis cik lielu efektu vizuālajam piedod skaņu efekti. “Attack of a Nina” piedāvā sekot līdzi Mark Abma, Sean Pettit, Eric Hjorleifson, Rory Bushfield, Henrik Windstedt, Cody Townsend, Jacob Wester, Ingrid Backstrom, Bobby Brown, Gus Kenworthy, Richard Permin, Colby West, James Heim, Callum Pettit, Alex Schlopy, Russ Henshaw, and Torin Yater-Wallace piedzīvojumiem ziemeļamerikā, kur šī iepriekšminētā dabas katastrofa, citiem burvība, jo sniegs nekad nevar būt par daudz ļauj piedzīvot skaistakos mirkļus atlētu dzīvēs. Un kas gan cits ja ne Matchstick productions ir šīs filmas radītāji.

Dilstoši ceturtie būs Toy soldier productions, kas patrakoja ziemeļrietumu Amerikā. “Set you sights” rada apvienības sajūtu līdzīgi kā to katru gadu izdarīja Stept productions, jā vispār, kur ir Stept productions treileris?

Šoreizīti beigsim ar “That Fine” no Voleurz apģērbu kompānijas, treileris ir jautrākais no visiem, atslodzītei ir skeits un viņu filmas ir par brīvu. Tas ir maģisks savienojums lai iepatiktos. Ja tev draugs ir kādi labi treilerīši sper tik komentāros, zinu ka ir vēl daži, taču subjektīvais spriedums ir darījis savu – ziemas filmu industrija ir diezgan ilga un bieži filmām nav dvēseles, tādēļ arī tikai šīs filmas.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Industrijas jaunumi, Ārzemju foto & video ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Jauno filmu treileri 2011

  1. Zulis saka:

    Te nav vel Norvegju baalinju garadarbs http://vimeo.com/27092503 un http://vimeo.com/26056842
    vel protams inspired media http://www.youtube.com/watch?v=Z6ww-5THJzA
    Lai vai ka nejutu tomer to PBP,jo vinji salsa labakos atletus,bet kkas pietrukst…

  2. Zulis saka:

    Protams vel Nothing else the metters ar vnk pratu spridzinoshu pedejo ainu. http://vimeo.com/26936726

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s