Un labākais 2010/2011 sezonas braucējs ir..

Drošvien jau jūs jūtat, kurš varētu jau otro gadu pēc kārtas plūkt laurus un šo titulu. Balsu skaits ir mazs, bet jūtams, ka balsoja slēpotāji un ar to saistīti un zinoši cilvēki. Jā, Reinis Stabiņš IR pagājušās sezonas labākais braucējs pēc jūsu domām. Neapšaubāmi pēdējo gadu trakākais, skaistāko triku un aprunātākais slēpotājs šaipus Baltijas jūrai. Es pārspīlēju? Nebūt ne. Apsveicam Reini un novēlam lielisku sezonu. Ne asakas, tīģeri.

Kristaps Stivrinieks, daudzi drošvien dzirdējuši šo vārdu, bet iztēlē meklē kā tad Kristaps izskatās un ko ēd? 21.gadu vecais Tukumnieks, par kuru šo to varat noskaidrot TE, ir gods godam izpelnījies savu speciālu sadaļu pirmajā freesking dokumentālajā filmā, kas tiks uzņemta šosezon.

Pāri visiem jau diezgan zināmajiem braucējiem uz septītās vietas nolaidās Vilnis Jaunzems, kas mums visiem zināms ar trakajiem trikiem double un pat triple bacflipiem, viņš speciālbalvā iegūst editu no freeskiingLV. Turpinājumā pilnie rezultāti Pro grupā.

Tālāk pie jaunajiem, tā teikt pie nākotnes sniega slīpētājiem. Emīls, Robins, kas bija spilgtākie gan Latvijas kausā, gan citās sacensībās, ļāva sev garām aizsteigties jaunajam talantam no Cēsīm,precīzāk Raiskuma – Jānim Martinsonam, kas bez ierunām iegūst video editu, veltītu tieši viņam. Prieks, ka jaunie parādās no malu malām un prieks par viņu izaugsmi, tas ļauj cerēt, ka viņu gribasspēks būs iemesls, lai vēl daudzi jaunieši izvēlētos tieši freestyle slēpošanu par viņu brīvā laika nodarbi. Pilnie rezultāti tālāk:

Nu jau nedaudz un varēsim vilkt slēpes no bēniņiem un doties uz kādu no vietējiem parkiem. Pārvaram rudens depresiju aizbraucot uz Lietuvas indooru,ejam uz batutiem, mācamies jaunus trikus un iemācam kādam mazajam slēpot. Jauku dienu!

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Un labākais 2010/2011 sezonas braucējs ir..

 1. Karlis Lusis saka:

  forši, forši, bet jāsaka uzreiz – pagāšgad, kad taisīju aptauju, tad novēroju, ka bija daudzi nevisai godīgi balsotāji, kas vairākas reizes balsoja par vienu cilvēku, tā kā te prasītos detalizēta balsojuma analīze, bet svarīgākais jau ir redzams tāpat 🙂

  • hoodz saka:

   Nu 24 h stundu laikā varēja atdod vienreiz balsi par ko vēlas, bet nu balsu skaits jau pierāda, ka neviens īpaši nav ne lūdzies par balsīm,spamojis, bai piemēram balsojis par sevi katru dienu.

 2. ed saka:

  Seven tausen lats pa pa paipalas!!!! man bus sava filma, “On top of edis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s