Red Bull Whiteout 2012 ir beidzies!

Pēc trīs sezonu pārtraukuma Red Bull rīkotais lielākais rail jam Baltijā atgriezās Tallinas sirdī, lai braucējiem no 5 valstīm būtu iespēja savākt labākās komandas un pierādīt kurš ir labākais. Pie mīnuss 26 grādiem varēja sasildīties ar Red Bull dāvāto silto zupas virtuvi, tēju un pa vidu arī ar kādu jāgeršotu, taču braucējus vairāk interesēja triku pieslīpēšana uz trases, kas šoreiz bija par divām latiņām augstāka un masīvāka.

No Latvijas vienīgā komanda, kas ieradās, bija vecie labie “Ready Steady Spaghetti”, kuras sastāvu pulē Reinis Stabiņš,Edvards Lansmanis un Kaspars Ozoliņš. Viņiem pretī stajās nu jau trīs Somu komandas un vēl kaudze ar Igauņu sportistiem. Sacensību gaitā izkristalizējās fināla četrinieks. Ar igauņiem Latvieši viegli tika galā, taču sīvā cīņā, vairākās kārtās LV censoņiem nācās piekāpties somu pieredzei un finišēt 4.vietā.

Kopumā sacensībās bija uz goda, gan sacensību organizācijas, gan braucēju līmeņa ziņā. Lieliska pieredze, labs garastāvoklis un vēlme piedzīvot to visu vēlreiz.

Rezultāti,foto un info ŠEIT:www.redbull.lv/

Šī lapa vairs nav pieejama.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s