Balvas tika sadalītas Lemberga hūtē

18.februāris, pulkstens sit 12 un riders meeting’ā tiekas apmēram 30 slēpotāji, lai saņemtu pēdējo informāciju par sacensībām. Diezgan pieklājīgs skaitlis salīdzinot ar iepriekšējajiem posmiem.

Kā jau ierasts kvalifikācija, divi braucieni un labākais brauciens dod iespēju tikt finālā. Kvalifikācijā svaigus trikus rādīja Pauls Iklāvs, kas pārvietojās ar lauztu pirkstu. Pašā astītes galā finālos arī ielauzās mazpazīstamais braucējs Edgars Luters, aiz viņa palika visiem zināmais Vilnītis, kas arī brauca ar savainojumu, bet rādīja trakus trikus. Lielāko pārsteigumu sagādāja Jānis Zūlis ierindojoties trešajā vietā pēc kvalifikācijas. Lielisks ILMH un Baiļi reprezents!

Finālos stabilu sniegumu bez pārsteigumiem parādīja Edvards Lansmanis, kas ierindojās pirmajā vietā uzreiz aiz Igauņu dueļa, jeb Ott vs. Eding. Trakus spinus no reiliem izgrieza Edings un palika otrais. Sieviešu sadaļā varēja vērot dažus 360 no Lindas Saulkalnes un Ilzes Lagzdiņas, kas attiecīgi tā arī sarindojās finālos. Best trick uzlauza Pauls Iklāvs ar disaster lip 2 uz kinka street set up’ā.

Paldies visiem braucējiem, kas saņēmās uz atbrauca, sponsoriem, organizatoriem un visiem citiem, kas turēja īkšķus, lai pasākums izdotos. Noteikti iečeko RIB tūres rezultātu ranku www.rideinbaltics.eu/rib-tour/rank/ Info, rezultāti un foto RideinBaltics officiālajā mājaslapā – www.rideinbaltics.eu/

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s