Edvards Lansmanis 2012 (video)

Ja es būtu skolotājs un man Edim būtu jādod sekmju izraksts par aizvadīto sezonu, tad saraksts noteikti pārsteigtu skolas vadību. Visas sezonas garumā Lansmaņa jaunskungs piedalījās gan sacensībās, gan filmēja ielas. Viņš uzvarēja “Ride in Baltics” tūres kopvērtējumā, kas  nemaz nav viegli salīdzinot kādu konkurenci mums piespēlē Igauņi un kāds līmenis ir posmos kopumā.

Viņš ir pirmais Baltijas slēpotājs, kurš piedalījies kādā no FIS posmiem slopestyle disciplīnā,  jāpiebilst, ka tieši FIS sacensības ir vajadzīgas, lai kvalificētos olimpiskajām spēlēm. Pa starpai piedalījies arī mazākas nozīmes eiropas sacensībās, kur atgriezies ar uzvaru.

Kopā ar ‘Skilluminati’ apvienību braukājis ieliņas un filmējis ieliņas topošajai filmai. Jā, Edis nesēž uz vietas, ir pat dzirdamas baumas par arī nopietna sponsora piesaisti, lai sasniegtu personiskos mērķus, kā arī nestu Latvijas vārdu pasaulē. Tagad atpūtiniet acis ar video:

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, Lv foto & video, stāsti ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s