Filma “Manifesto” – divas pirmizrādes vienā vakarā!

foto – YETI FAMILY

Fantastisks un neaizmirstams sajūtu kopums valdīja “Manifesto” – pirmās Latvijas slēpošanas filmas, pirmizrādes laikā. Omulīgais, visiem zināmais kinoteātris, K-Suns pulcēja mīlzīgu cilvēku skaitu, tamdēļ, organizatoriem nācās prezentēt filmu divreiz!Cilvēki pie durvīm drūzmējās jau krietni pirms sākuma laika un tas lika rosīties pat kinoteātra īpašniekiem. Ciemiņu vidū bija gan pieaugušie ar bērniem, gan jaunās paaudzes pārstāvji, kas nāca smelties sajūtas gaidāmajai sezonai.

foto – DAVE ANDERSON

Pēc pirmajiem tostiem Paula Iklāva vadībā un pateikušies visiem klātesošajiem,ģimenēm un draugiem, nepiespiestā gaisotnē visi vēroja video gleznas no Latvijas dabas, Rīgas nostūŗiem un Igaunijas urbānās vides.

foto – DAVE ANDERSON

Viss Skilluminati kolektīvs tic, ka katram bija iespēja sajust un atrast pierādījumu, ka Latvijā un Baltijā slēpošana ir,un ka mēs varam savaldīt mūsu mežonīgo vidi, neskatoties cik daudz naudas ir makā, kas ir zem tev kājām un citām sīkām problēmām.Domājams, ka katrs kurš sēdēja mīkstajos krēslos pietuvojās arī savam iekšējajam ‘MANIFESTO’

foto – DAVE ANDERSON

Izpildot dažādus rituālus, atgādinam, ka drīzumā ir vērts iemest aci SKILLUMINATI FB profilā saistībā ar citām atklāšanas bildēm un citiem jaunumiem, tajā skaitā online pirmizrādi.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, stāsti ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s