Atmiņas no pirmā ‘RIB 2013’ posma Lietuvā

Lai kā arī šis modes blogs ignorētu jaunākās tendences agrokultūrā, mēs paņēmām nelielu aizņēmu iestādē ar lozungu “nauda īstajā brīdī” un sūtījām korespondentu uz Druškinaišu SPA kūrortu.

Miglai slīdot pāri tīreļiem modās iepriekšējajā vakarā atbraukušie braucēji, asinājā slēpes, cepa rīta kēksiņus, vai vienkārši meklēja, kur tad īsti ir vakarā apmetušies. Hallē jau kā ierasts, raideri rindā pēc pārtikas taloniem, piereģistrējās attiecīgajā vecumā grupā. Uz starta pulcējās 19.juniora grupu pārauguši vīri un divi jaunie attiecīgi līdz 16 gadu vecumam ieskaitot.

Kvalifikācijā vīri meta līkumus pa parka apakšējo daļu. Acīmredzot vasaras izpriecas pludmalē un alus dzeršanas festivāli ir atstājuši iespaidu uz šo sezonu, jo braucēju sniegums tika novērtēts uz ‘neieskaitīts’. Kurš cīnijās ar ātrumu, kurš ar gravitāciju, taču līdz fināla astotniekam aizcīnijās pagājušā gada čempions Edvards Lansmanis, nesen Latvijas vīzu atguvušais Jānis Zūlis ar Igauņiem Oliver Tiirmaa un Kaarl Paru, kā arī Lietuvieši – Mikas Glatkauskas.

Skanot modernajai jauniešu mūzikai, pacīnoties par augstākā leciena balvu no Aerodium, ar karogiem tika sagaidīta fināla zvani. Apžilbis no spilgtajām gaismām, svaigu sniegumu atrādija vienīgais Lietuviešu flagnesis Mikas. Pauls Iklāvs burtiski gāja ārā no rāmjiem, ar lieliem gap lecieniem ārpus trases viņš pat ieleca bezfilmā ar atmugurisko salto, kas visiem parasti auzrauj elpu, aizķerot stabu. Zūlis tika pie sudraba brošas atrādoties kreatīvi uz slaidiem. Igauņi savukārt lika manīt ar stabilu sniegumu gan uz slaidiem, gan kikeriem, liekot uzsvaru, ka viņi ir nākamie pretendenti uz RIB titulu 2013.

Pilnos rezultātus, bildes, atklāsmes un braucēju grēksūdzes meklējiet oriģinālajā Ride in Baltics lapā – ŠEIT. Paldies cīņu biedriem, braucējiem,RIB veidotājiem, sponsoriem, tiekamies nākamajā posmā.

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s