RIB 4.posms noslēdzies Ventspils budžets samazināts par 4000 eiro

Pagājušā nedēļas nogale daudziem bija negulēta. Sāksim jau ar organizatoriem, kas dienu un nakti gājā cauri papīriem, šeiperi uzmetieniem, lai viss noritētu gludi. Neaizmirsīsim arī braucējus, kas rasēja stratēģiju, kā tikt pie lielā kāposta un svētdien pamostos ar pēc iespējas mazākām galvas sāpēm.

Kvalifikācijas lielāko pārsteigumu atnesa pats Reinis Stabiņš, kas pēc ilga pārtraukuma, pār galvu pārvilka sacensību numuriņu un devās parkā atrādīt visiem, ka nav zaudējis asumu. Daudzi par šo atgriešanos bija lasījuši bulvāru presē, tādēļ Igauniju pārstāvēja tikai in-line zvaigzne Mats Kaarel Ruus.

Fināla garšu sajuta Reinis Stabiņš, monster komandas loceklis Edvards Lansanis (reklāma neapmaksāta), Pauls Iklāvs, Vilnis Jaunzems, kā arī Ivars Nikolajevs un Igaunis Mats. Lieliski nodeva mazpazīstamais Rūdolfs Ozoliņš, kas pēc kvalifikācijas bija 4.vietā. Par nožēlu visām mazajām, kas bija atnākušas aplaudēt Jānim Zūlim, viņš palika tieši aiz strīpas, neviens vēl īsti nezin kādēļ, varbūt tas bija taktisks gājiens.

Vēlāk, nolaižoties krēslai, vīri startēja finālos. Edvards Lansmanis izpīldīja vēl līdz šim neredzētus trikus Latvijas sacensībās – uz otru pusi rotējot 540 grādus ar safety grab, tautas valodā runājot. Stabili un pārliecinoši, tāpat kā Reinis Stabiņš ar sw cork 5, cork 7. Pauls Iklāvs apkārt lidinājās ar milzīgiem backflip ar teilgrebu, Ivars Nikolajevs pūli uzkurināja ar sw misty, kas bija Bomba. Stabilu sniegumu, un milzīgu izaugsmi visā sezonas garumā demonstrē praktiski vienīgais slēpotājs no Lietuvas – Mikas Glatkauskas, kas beigās ierindojās 7.vietā. Nākošajā bildē finālu podests:

Juniori arī bija kuplā pulkā, pavisam 7 Latvieši un viens Igaunis. Nepārspēts jau kuro reizi palika Emīls Ozoliņš, pēc kura sekoja Ivara brālis Oskars Nikolajevs, kas atrādijās spēcīgi visas dienas garumā. Trijnieku noslēdza Mihkel Ustav no Igaunijas.

Meiteņu konkurenci cīnoties ar straight airiem un trīnīšiem noslēdza Linda Saulkalne ar pirmo vietu, otrā ierindojās jaunā braucēja Anete Pīrāga , trešā Edīte Šūmane.

Kopumā viss noritēja bez bedrītēm, visi lieliski pavadīja laiku, skaļi pateiksimies plakātā redzamajiem sponsoriem un pašiem sev ja bijām tur. Visi pilnie rezultāti, daudz fotogrāfijas, informācija un reitings mūsu uzticamajā www.rideinbaltics.eu mājaslapā. Paldies par šeit redzamajām bildēm Edijam Udalovam.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to RIB 4.posms noslēdzies Ventspils budžets samazināts par 4000 eiro

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s