Edvards Lansmanis soli tuvāk olimpiādei

Pagājušā nedēļā Norvēģijas kalnu gaisu pielpoja ziemas sporta veidu cienītāji, dalot balvas FIS pasaules čempionāta ietvaros. Slopestyle disciplīna vilināja prāvu pulku no labākajiem slēpotajiem, ko planēta zeme mums var piedāvāt. Savas ‘line’ slēpes bija uzasinājis arī mūsu pašu Edvards Lansmanis.

Dekāžu garumā šajā Norvēģijas vietā FIS sacensības ir jutušās kā mājās, taču šī reize bija īpaša, jo šeiperu mēra izjūta daudziem braucējiem lika skaitīt pātarus pirms startiem. Kikeru izmēri bija vieni no lielākajiem kādi izmantoti šāda veida sacensībās.

Pjedestāla trijnieka fotogrāfijā tika iemūžināts Tom Wallisch, kas pirmo reizi uzvarēja  šādā pasaules čempionātā, aiz sevis atstājot James Woodsy un kā trešo Nick Goepper. Bet šie rezultāti lai paliek papīra smērēšanai, jo stabilu sniegumu un pavisam negaidīti 24.vietā starp visiem Pro braucējiem palika Edis “The Lions Soul” Lansmanis. Šis ir liels solis, praktiski pusceļš uz viņa mērķi startēt Soču olimpiādē. Gaidīsim tālākos sasniegumus un ziņas no MR.EDA!

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Edvards Lansmanis soli tuvāk olimpiādei

  1. kipeensJanis saka:

    Big ups! Nebūtu slikti, ja mūsējais startētu sloplstyle Sočos.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s