Vēsturisks koncerts, nosēdināts otrais RĪGAS BENDES invitational

Varbūt jau ir par vēlu, lai šis atskats uz grandiozo pasākumu notiktu, bet risks tika ņemts, lai ietu cīņā ar kriminālpoliciju un repa duo ‘Piromāns $ Kukainis’ aģentiem, lai dabūtu materiālus no dzīvās performances.

Svaiga rasa klāja nesen nopļautos rudzu laukus, kamēr kalna vidū cēli vējā plīvoja red bull telts zem kuras pulcējās pirmās slavenības un profesionālie atlēti. Pār ieleju vēlās vidēji zemie lietus mākoņi, bet tas nesatricināja braucējus veikt dažādus iesildīšanās vingrinājumus svaigi uzkoptajā trasē.

trio72141_582998245057233_1156739554_n

Pēc diendusas ieradās arī Karlito, kas ap sevi pulcināja 20 kg svaigas gaļas un neskaitāmus grupējumus no malu malām – Yetiju ģimeni, Siguldas mafiju, 4:20 for life apvienību u.c. vērā ņemamus personāžus no lokālās scēnas. Pēc dziļām diskusijām pie alus glāzes, skanot ritmiem, arī saule pārstāja apvainoties un devās tuvāk pie mums.

karlito529371_582998461723878_987935447_n

Pēc jauno dizaineru modes skates un prezidenta uzrunas publika ar gavilēm sagaidīja tumsas vēstnešus Kukaini un Piromānu. Viņi it nemaz negribēja doties Mobīlās atpūtas dāvātajā pirtī, bet gan sakurināt elli turpat uz skatuves. Metaforas, sitlīnijas un zvaigznītes lidoja pār nepilngadīgajām ausīm. Lv hiphop scēna ko šādu vēl nebija piedzīvojusi.

pulis399700_583000575057000_2075756380_n

Raidlaikam ejot uz beigām Rīgas Bendes galva aizceļoja uz Siguldu, kāds dabas stihijas rezultātā aizceļoja uz uzņemšanas nodaļu, repa tumšā puse atpakaļ uz studiju. Cerams, ka nākamgad ies tikpat raibi. Paldies Gandram, Žagarkalnam, Mobīlajai atpūtai un Red bull par atbalstu. Ja šogad nesaņēmies, tad nākamgad SKLMNT gaidīs tevi šajā eiropas x spēlēs. Erotiskajā kulminācijā piedāvājam šo ekskluzīvo video no repa viskarstākajām dzīlēm. Visas bildes no šī jaunskunga Helmuts Jaunzems Pētersons.

Advertisements

About hoodz

Baltics freeskiing's messenger. Invented 'WEBALOG'. Trying to bring the fresh out of Baltics skiing scene
Šis ieraksts tika publicēts Baltijas jaunumi, sacensību atskati ar birkām , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Vēsturisks koncerts, nosēdināts otrais RĪGAS BENDES invitational

  1. gulbjuaicis saka:

    ta turpinat

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s